Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła

                                                         11.06. 2023 r.

  1. W liturgii Kościoła tego tygodnia przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie bł. Ks. Romana Sitki, Męczennika, we wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapł. i dok. Kośc., w środę – wspomnienie bł. Michała , bpa i  mecz., w piątek – uroczystość Serca Pana Jezusa, w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W piątek z racji uroczystości Serca Pana Jezusa nie obowiązuje post.
  2. Msze święte w oktawie Bożego Ciała o godz. 18.00 i po nich procesja eucharystyczna. Zachęcam Was do licznego udziału. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo małych dzieci i poświęcenie wianków.
  3. W sobotę w naszym kościele nie będzie Mszy św. ponieważ wyjeżdżam z Akcją Katolicką z całego naszego dekanatu na Jasną Górę.
  4. Bóg zapłać rodzinom z grupy XV, I, II i III za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, orkiestrze za grę, osobom niosącym feretrony, sztandary, LSO, DSM, wszystkim osobom, które zaangażowały się w uporządkowanie parku i trasy procesji.
  5. Na pielgrzymkę na św. Krzyż zapisało się 33 osoby. Proszę jeszcze o zapisy. Gdy nie będzie więcej osób, to wybierzemy autobus na 30 miejsc i wtedy 3 ostatnie osoby z listy będą skreślone, a nie chciałbym tego robić. Wyjazd 24 czerwca o godz. 7.00 z parkingu przykościelnego.  
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek na UJPII w Krakowie i Tarnowie.
  7. Bóg zapłać za złożone ofiary na zakup działki, na poszerzenie cmentarza:

gr. X – 2600, gr. XIII – 2300, gr. XV – 2300

Intencje mszalne 12.06. – 18.06. 2023 r.

PONIEDZIAŁEK

                            18.00 – +Stefan Kieć w 13 r. śm. z int. s. Andrzeja

WTOREK

                            18.00 – +Maria i Stanisław Łazowscy, Stanisław,Mieczysław

                                         Władysław, Michalina i zmarli z rodziny

ŚRODA

                            18.00 – +Józef Gołąb 23 r. Sm.

CZWARTEK

                            18.00 – +Alina Stachowska z int. s. Piotra z rodziną

PIĄTEK

                            18.00 – +Wiesław Majka

NIEDZIELA

                            7.30 – +Maria Zwoleń r. śm.

                            10.00 – +Janina Michałek z d. Smoleń

                            16.00 – +Roman Bryl 2 r. śm. z int. żony

Msze święte poza parafią:

Ks. Piotr Pasek – Msze św. greg. za śp. Marię Malisz

O. Jerzy Kuk:

Poniedziałek – +Bolesław Kozik z int. wnuczki Aleksandry z mężem

Wtorek – +Bolesław Kozik z int. wnuczki Joanny z mężem

Środa – +Bolesław Kozik z int. wnuka Marcela z żoną i dziećmi

Czwartek – +Bolesław Kozik z int. wnuka Wojciecha z żoną

Piątek – +Bolesław Kozik z int. Haliny Pawlina z rodziną

Sobota – +Bolesław Kozik z int. Urszuli i Zbigniewa Bieniaś Niedziela – +Bolesław Kozik z int. r. Chrapusta z Wojnicza