Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

14.11. 2021 r.

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołami zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Bóg zapłać kilku osobom za przygotowanie paczek dla rodzin biedniejszych. Jest do rozprowadzenia 20 małych „chlebków miłosierdzia”. Ofiara 5 zł.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 i 10.00 będziemy wykonywać na schodach przed kościołem, albo w kościele zdjęcia grup, które  działają w naszej parafii. Proszę o podejście do zdjęcia
 3. W liturgii Kościoła tego tygodnia przeżywać będziemy:
  • w środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  • w czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,  dziew. i męcz.
  • w sobotę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb.
 4. Msze święte w ciągu tygodnia : pon., czw., sob. godz. 7.00, wt., śr., pt. godz. 17.00. Zapraszam w środę na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy . Codziennie po Mszy św. czytanie wypominek i koronka do Miłosierdzia Bożego za zmarłych.
 5. W piątek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i zespołu synodalnego.
 6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i ostatnia niedziela Roku Kościelnego. Po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 w sali katechetycznej spotkanie  Rady Parafialnej.
 8. W przyszła niedzielę składka inwestycyjna. Przez najbliższe miesiące będziemy spłacać za wymianę tablic elektrycznych w kościele i na plebanii. Koszt inwestycji wyniósł 18.000 zł. Do spłaty pozostało 14.000 zł.
 9. Bóg zapłać Panom: Antoniemu Nadolnikowi, Kazimierzowi Biga, Władysławowi Joniec za montaż nowej bramy wjazdowej na cmentarz, do tej części gdzie jest wolna przestrzeń na grobowce od strony parkingu. Dziękuję także Panu Marianowi Mrożkowi za wykonane prace elektryczne na plebanii i Panu Michałowi Sikoniowi za montaż wewnątrz plebanii przewodów internetowych i telewizyjnych.

Intencje mszalne 15.11. – 21.11. 2021 r.

PONIEDZIAŁEK

                              7.00 – +Bolesław Migoń z int. s. Władysławy

WTOREK

                              17.00 – +Jan Sumara w 2 r. śm. z int. żony i dzieci z wnukami

ŚRODA

                              17.00 – +Aurelia Malisz z int. s. Marka z rodziną

CZWARTEK

                              7.00 – w int. Katarzyny z ok. urodzin

PIĄTEK

                              17.00 – +Krystyna i Paweł Piekło w 4 r. śm. Krystyny

SOBOTA

                              7.00 – w 70 r. ur. Eugeniusza

NIEDZIELA

                              7.30 – +Stanisław Ludwa

                              10.00 – +Marek Gurgul w 5 r. śm.

                              16.00 – +Bolesław Migoń z int. s. Wandy

Msze św. poza parafią:

Ks. Piotr Pasek Msze św. greg. za śp. +Joannę Utnik

Ks. Sebastian Śmiałek Msze św. greg. za śp. +Józefa Ledzińskiego

Ojciec Jerzy

Poniedziałek – +Aurelia Malisz z int. Marty Derlaga z rodziną

Wtorek – +Aurelia Malisz z int. Marii i Benedykta Kusion z rodziną

Środa – +Aurelia Malisz z int. Agnieszki i Jerzego Pater z rodziną

Czwartek – +Aurelia Malisz z int. r. Mytników z Wielkiej Wsi

Piątek – +Aurelia Malisz z int. sąsiadów Zająców

Sobota – +Aurelia Malisz z int. Mytnik z Wojnicza

Niedziela – +Aurelia Malisz z int. Bogumiły i Ferdynanda Krawczyk