Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła

17.10. 2021 r.

 1. Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, a w ciągu tygodnia o godz. 17.00. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej.
 2. W liturgii Kościoła tego tygodnia przeżywać będziemy:
  • poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty
  • środa – wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
  • piątek – uroczystość św. Jana Pawła II , papieża, Patrona Małopolski.
 3. W piątek po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej i Zespołu Synodalnego. Proszę wszystkich o obecność.
 4. W przyszłą sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów i lektorów. Będzie dopiero w ostatnią sobotę miesiąca przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Tak samo nie będzie spotkania dla DSM, będzie w ostatnią sobotę miesiąca października. Przypomnę o tym w przyszłą niedzielę.
 5. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny i składka na misje.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 kandydaci do Sakramentu Bierzmowania  odnowią przyrzeczenia chrzcielne przy zapalnych świecach od paschału. Proszę, aby wszyscy byli w stanie łaski uświęcającej. Możliwość spowiedzi w ciągu tygodnia przed nabożeństwem różańcowym. Na Mszę św. zapraszam także Rodziców kandydatów do Bierzmowania.
 7. W przyszłym roku 26 i 27 lutego w naszej parafii będzie przeprowadzona wizytacja kanoniczna przez Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza. Wizytację tę poprzedzą wizytacje: gospodarcza, katechetyczna i kancelaryjna przez  przedstawicieli Ks. Biskupa. Poprzez wizytację Ksiądz Biskup będzie chciał poznać naszą parafię, co zmieniło się w niej od ostatniej wizytacji, która była w 2016 r.