Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 7.30 i 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Jutro o godz. 8.00 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli.
  3. W piątek uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji.
  4. Msze święte w ciągu tygodnia: wt., śr. czw., pt., godz. 18.00, sb. godz. 7.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca września. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam dzieci z klasy III wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
  6. W piątek o godz. 16.15 w sali katechetycznej spotkanie Arcybractwa SHNSPJ.
  7. W sobotę o godz. 10.30 w sali katechetycznej zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów. Będziemy ustalać porządek na cały rok i przygotowywać  liturgię na uroczystość odpustową . Proszę wszystkich o obecność. Na godz. 11.00 zapraszam dziewczynki z DSM wraz z przewodniczkami.
  8. Po ostatniej wichurze w parku uległo zniszczeniu wiele drzew, jak i instalacja elektryczna wokół kościoła. Szkody zgłosiłem do Konserwatora Zabytków w Tarnowie wraz ze zdjęciami i w najbliższy czwartek będzie ocena szkód. Po czwartku przystąpimy do prac porządkowych. Proszę Panów z Rady Gospodarczej o pomoc w zorganizowaniu pracy. Na pewno będzie potrzeba włączenia do prac firmy, która ma uprawnienia od Konserwatora do pielęgnacji drzew. Jednak wiele prac będziemy mogli zrobić we własnym zakresie. Jest wiele gałęzi, których nie wolno palić, a więc może ktoś potrzebuje do rębaka, to proszę zabrać. Drewno też będzie do wzięcia, to ustalę z radą gospodarczą. Proszę Panów z Rady Gospodarczej o kontakt ze mną , abyśmy mogli podjąć decyzję . Proszę między sobą ustalić termin spotkania i mnie poinformować. Przed rozpoczęciem renowacji misji park musi być uporządkowany , czyli do 14 września. Renowacja misji zakończy w czasie odpustu 17 września.