Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i bezpośrednio po nich Msza święta.
  2. Bóg zapłać za złożone ofiary na inwestycje w kancelarii parafialnej.
  3. We wtorek uroczystość św. Józefa , Oblubieńca NMP.
  4. Msze święte w ciągu tygodnia : pon., czw., sob. godz. 7.00, wt., śr.,  godz. 17.00, a w piątek o godz. 18.00. W piątek o godz. 16.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa do Krzyża Jubileuszowego jeżeli nie będzie padać. W przypadku deszczu Droga Krzyżowa będzie w kościele o godz. 18.00. Zapraszam Was do licznego udziału w Drodze Krzyżowej.
  5. W czwartek od godz. 15.00 – 18.00, z przerwą od 16.30 – 17.00 będzie w naszej parafii spowiedź.
  6. Proszę dzisiaj w zakrystii zgłaszać chorych, którzy na święta chcą się wyspowiadać w swoich domach. Odwiedzę ich w piątek od godz. 9.00.
  7. W zakrystii są jeszcze do nabycia baranki i paschaliki.
  8. W przyszłą niedzielę Palmową przed Mszą św. o godz. 10.00 na placu przykościelnym będzie poświęcenie palm i procesja z palmami wokół kościoła. Zachęcam do samodzielnego wykonania palmy. Będą nagrody.
  9. Od wczoraj trwa nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego . Po każdej Mszy świętej w każdej parafii odczytujmy intencje na każdy i odmawiamy modlitwę Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo… i dowolną modlitwę w intencji Ojczyzn autorstwa ks. Piotra Skargi. W domach możemy uczynić to o  godz. 21.20 po Apelu Jasnogórskim.
  10. W przyszłą niedzielę składka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.