Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i po nich Msza św.
  2. Jutro uroczystość św. Józefa przesunięta z niedzieli na poniedziałek.
  3. Msze święte w ciągu tygodnia: pon., wt., śr., pt. , sob. godz. 18.00. W czwartek o godz. 7.00.
  4. Młodzież z klasy VIII poprzez specjalne konferencje, Mszę św. i spowiedź przygotowuje się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania, W poniedziałek i we wtorek na godz. 18.00 zapraszam młodzież wraz z rodzicami i w miarę możliwości ze świadkami do bierzmowania na wspólna modlitwę. We wtorek od godz. 16.30 – 18.00 spowiedź dla kandydatów  do bierzmowania , rodziców , rodzeństwa i świadków bierzmowania.
  5. W środę o godz. 13.30 młodzież z klasy VIII przyjmie sakrament Bierzmowania w kościele w Olszynach. Proszę być w kościele o godz. 13.00. Przy sobie proszę mieć krzyżyk i kartkę do bierzmowania.
  6. W sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o go18.00, w czasie której można podjąć duchowa adopcję dziecka poczętego. Przed Msza św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.  Dzień Świętości Życia,
  7. W piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa z udziałem orkiestry ze szkoły muzycznej w Domosławicach.

W sobotę o godz. 9.00 w hali sportowej przy ul. Rolniczej w Wojniczu odbędzie się turniej piłki nożnej dla ministrantów i lektorów. Proszę, aby ministranci i lektorzy zabrali dzisiaj do podpisu przez rodziców zgodę na udział w turnieju piłkarskim. Zgody proszę dostarczyć do mnie w ciągu tygodnia, a ostatecznie w dniu turnieju. Bez zgody rodziców dziecko nie może przystąpić do turnieju.

• Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie: gr. VIII – 3000, gr. XIV – 2020, Pozostała jeszcze grupa XI.
  • Do skarbonki w kościele proszę złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.
  • Intencje mszalne  20.03. – 26.03. 2023 r.
  • PONIEDZIAŁEK
  •                             7.30 – +Bogdan Baka z int . s. Lucyny 7 dz. śm.
  •                             18.00 – o zdrowie dla p. osoby
  • WTOREK
  •                             18.00 – Ewa Mąka z ok. ur.
  • ŚRODA
  •                             18.00 – +Ks. Wojciech Reciak z int. r. Pawlinów
  • CZWARTEK
  •                             7.00 – za parafian
  • PIĄTEK
  •                             18.00 – +Jan i Władysława Mytnik z int. wnuków
  •                                            Krzysztofa i Macieja
  • SOBOTA
  •                             18.00 – +Maria i Józef Micał, synowie Kazimierz i Józef
  • NIEDZIELA
  •                             7.30 – +Maria i Kazimierz Kuboń
  •                             10.00 – +Piotr Burnóg r. śm.
  •                             16.00 – w int. Patrycji z ok. 18 r. urodzin z int. rodziców
  •                                                i babci